Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

Diskuse (199 komentářů)

DAVID, (10. 05. 2011 06:35) Reagovat
Dobrý den, chtěl bych se někoho zeptat na radu. Třeba s tím má někdo zkušenosti...Rozhodl jsem se přestat kouřit. Jenže jsem byl silný kuřák a slyšel jsem, že přestávání kouření se pojí s dráždivým kašlem (jak se plíce zbavují dehtu a čistí). Nevíte, jak dlouho tohle období trvá?
Lenka, (10. 05. 2011 08:56) Reagovat
Dobrý den, chci poprosit o rad, protože začínám být zoufalá. Začalo to normálním suchým kašlem, na který jsem dostala antibiotika, do tří týdnů jsem ho měla znovu a opět jiná antibiotika. Teď jsem 14 dní byla v pohodě, bohužel druhý den jsem znovu začala suše dráždivě kašlat. Nikdy jsem na to netrpěla, žádné alergie aj. nemám, antibiotika jsem snad měla poprvé v životě. Je to hrozně nepříjemné a vyčerpávající...Klidně vezmu další antibiotika, ale je víc než jasné, že tudy cesta asi nepovede. Začínám se bát aby mi to nezůstalo. Nekouřím, žádné spec. čaje jsem zatím neužívala. Vždy jsem bez teplot, jenom ten zatracený kašel. Díky za každý tip. Hezký den.
Roman, (19. 06. 2011 23:02) Reagovat
Díky petře čaj jsem zkusil, a opravdu mi dost pomohl od toho hnusneho chrchlaku, doporucuji vsem kurakum bez toho. JIž jsem přestal kouřit musím se pochlubit:)
DAVID, (11. 07. 2011 14:18) Reagovat
Tyjo, dlouho se mi nedařilo nic najít na hlenitý kašel, ale tento čaj vypadá dobře, a protože už jsem na něj slyšel více referencí, koupím si ho a pak dám vědět. Já jsem před pár dny přestal kouřit a od té doby se mi špatně kašle a je to nepříjemné, tak jsem rád, že se s tím dá něco dělat.
MILAN, (13. 09. 2011 10:14) Reagovat
Také bych rád přestal kouřit, ale jsem silný kuřák a bojím se, co to se mnou udělá. Teď nemyslím absťák, ale spíš zdravotně. Moje kamarádka přestala kouřit a tři roky na to dostala rakovinu plic a od počátku, kdy přestala kouřit, měla velké problémy. Mám takový pocit (i když se to může zdát jako nesmyl), že dostala raka právě proto, že přestala kouřit. Nevíte někdo o téhle problematice víc? Díky
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Dráždivý kašel.cz
Kontakty